/ Forum Kuralları/ Forum Kuralları

#1 Forum Kuralları Okunma : 77
Yazan
5 ay önce yazıldı
Servet
Site Kurucusu
resim
Toplam Mesaj : 19
Kayıt Tarihi : 2019-05-06
1 defa değiştirildi. | En son Servet tarafından 2019-05-19 11:09:27 tarihinde değiştirildi.

!!! Lütfen kuralları okuyunuz, kurallara uymayan yazılar onaylanmadan silinecektir !!!


FORUM KURALLARI :

 1. Yöneticilere özelden veya e-posta ile soru sormak yasaktır. Sorularınızı ŞİKAYET ve ÖNERİLER bölümüne yazınız.
 2. Yasalara uymayan ve cezai işlem gerektiren, siyasî, dinî, ırkçı, vs. görüşler konusunda haklı veya haksız; tartışma ve hakaret içerikli mesaj ve içerik paylaşılması yasaktır. Bu tür mesajlardan mesajı yazan kişi sorumludur.
 3. Yasal olarak web sitesi açık olduğu sürece tüm içerikler en az 2 yıl saklanacaktır. Gerektiğinde içerik paylaşımcısına ulaşılabilmesi amacı ile içerik paylaşan kişilerin IP adresleri kayıt altına alınmadır.
 4. Paylaşımlarınızı ilgili bölümlere yazınız, bölümlerle ilgili olmayan yazılar silinecektir. Ayrıca paylaşımcı olarak sorulara cevap yazmayı da ihmal etmeyin.
 5. Yazınızı doğru bölüme yazın, sorun aynı değilse başka konunun altınca farklı soru sormayın, yeni konu açın.
 6. Yazacağınız konu ile ilgili bir bölüm yoksa DİĞER bölümüne yazınız.
 7. Açtığınız konunun başlığını yaşadığınız sorun ile ilgili seçin. Yardım, acil, sorun, bir soru, vs gibi alakasız başlıklar içeriğine bakılmadan silinecektir.
 8. Konu başlığı veya mesaj içeriklerinde script kodları kullanmaya çalışmayın. Bu durum sadece içeriğinizin eksik çıkmasına veya hiç çıkmamasına sebep olur.
 9. Konu başlığını soracağınız soru veya yazacağınız yazı ile ilgili açıklayıcı şekilde yazınız.
 10. Yazının tamamında veya büyük bir kısmında gereksiz yere ve dikkat çekmek için büyük, koyu ve renkli yazılar yazmayın. Düzgün bir Türkçe ile ve imla kurallarına uygun yazın.
 11. Bir konunun içine arka arkaya cevap yazılması kapalıdır. Arka arkaya yazmak yerine konudaki en son yazınız üzerinden düzenleme yapın. Ayrıca başka biri cevap yazarsa beklemenize gerek kalmaz. Sadece aynı kişinin, aynı konuya arka arkaya yazması engellenmiştir.
 12. Forum sadece yöneticilerin sorulara cevap yazdığı bir ortam değildir. Forum bir paylaşım ortamıdır, herkes soru sorup cevap yazabilir. Tüm bu yaptığımız iş karşılıksız ve çıkarsızdır.
 13. Reklam, ilan, vs gibi şeyler yazılması yasaktır. Bu kurala uymayan kullanıcıların üyelikleri 3 uyarıdan sonra silinecektir ve aynı e-posta ile üyelik almaları engellenecektir.
 14. Forumda hangi nedenle olursa olsun birden fazla hesap açılması yasaktır. Bu kişilerin var olan ve bundan sonra açacakları tüm üyelikleri engellenecektir.

Foruma konu açtığınızda bu maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Forum Yöneticilerinin yukarıdaki kurallara uymayan yazıları ve konuları uyarmadan silme hakları gizli tutulmaktadır.


KIZIL EJDER FORUMU

Servet ÖKSÜZ

Yazılım Mühendisi

Fırat Üniversitesi 2018 Mezunu

MyData Bilişim Ltd. Şti. (Yazılım Mühendisi)